КРИВОРІЗЬКИЙ ПРАВОЗАХИСНИЙ
Сб, 2018-03-24, 16.40
RSS
, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


НОВИНИ УГСПЛПрава людини в Україні. Онлайн-бібліотекаГоловна » 2012 » Квітень » 13 » Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила догану 4-м суддям та відкрила дисциплінарне провадження щодо 6-ти суддів.
20.33
Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила догану 4-м суддям та відкрила дисциплінарне провадження щодо 6-ти суддів.
Нижче за даними із сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України подаємо відомості, що стосуються притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів Дніпропетровської області (скорочено):
На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 5 квітня 2012 року, розглянуто питання щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. За результатами розгляду матеріалів Комісія прийняла рішення застосувати дисциплінарне стягнення у виді догани до 4 суддів. Догану оголошено:
судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ЧУМАК Надії Олексіївні.
Також Комісія за результатами розгляду матеріалів прийняла рішення відкрити дисциплінарне провадження щодо шести суддів. Дисциплінарну справу відкрито стосовно:
судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області МОРОХОВЕЦЬ Оксани Вікторівни.

Промінь Просвіти

Переглядів: 390 | Додав: Steping | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: