КРИВОРІЗЬКИЙ ПРАВОЗАХИСНИЙ
Чт, 2018-11-15, 06.57
RSS
, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


НОВИНИ УГСПЛПрава людини в Україні. Онлайн-бібліотека
Пошук


Головна » Статті » статті від членів КРМПТ

Чисте повітря – мрія чи прийдешня реальність?
За повідомленням офіційного веб-сайту Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 02.02.2012 р., на Дніпропетровщині впроваджуються системи моніторингу атмосферного повітря. Так, у Кривому Розі в лютому запустять 2 установки, а до кінця 2012 року планують запустити ще 2 установки систем моніторингу.
Відшукати ж в опублікованих джерелах дані про сумарні викиди в атмосферу забруднюючих речовин по Дніпропетровщині чи по м. Кривому Рогу за 2010 або 2011 рік практично неможливо. В опублікованих на сайті державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області матеріалах про діяльність відділу атмосферного повітря у 2010 році про це теж нічого не сказано. Залишається займатися припущеннями про те, що сумарний ефект зниження викидів такий, що про нього краще промовчати. Печальної впевненості в цьому додають наступні побіжні зауваження:
«За результатами перевірок на ряді підприємств, серед яких ТОВ "Еліт-Фарм", ТОВ "Тімор-Д" (АЗС), ТОВ "Блейк і К" (АЗС), ВАТ "Криворізький турбінний завод "Констар" та інші, були виявлені численні порушення природоохоронного законодавства: перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, невиконання розпоряджень та приписів органів, які здійснюють державний контроль у галузі охорони атмосферного повітря, відмова від надання своєчасної, повної та достовірної інформації про стан атмосферного повітря, джерела забруднення, а також приховування та перекручення відомостей про стан екологічної обстановки, яка склалася внаслідок забруднення атмосферного повітря».
А результати народного «моніторингу» чистоти повітря в районах Кривбасу відобразилися на снігу, для чого вистачило всього десятиденного його лежання.

Микола Коробко

Автори світлин: С. Дащковський, М.Коробко
Категорія: статті від членів КРМПТ | Додав: Steping (2012-02-17)
Переглядів: 399 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: