КРИВОРІЗЬКИЙ ПРАВОЗАХИСНИЙ
Сб, 2018-03-24, 16.28
RSS
, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


НОВИНИ УГСПЛПрава людини в Україні. Онлайн-бібліотекаГоловна » 2012 » Серпень » 1 » ГРОМАДСЬКІСТЬ ВИМАГАЄ ВИРІШИТИ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ДНІПРА!
19.50
ГРОМАДСЬКІСТЬ ВИМАГАЄ ВИРІШИТИ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ДНІПРА!
6-7 липня 2012 г. в м.Києві (Україна) відбувся Дніпровський Форум громадськості (ДФГ), присвячений щорічному Дню Дніпра і 20-річчю підписання Водної Конвенції ООН.з охорони і використання транскордонних водотоків та міжнародних озер.Форум був організований Всеукраїнською екологічною організацією "МАМА-86″, проектом ПРООН-ГЕФ по Дніпру та Дніпровським басейновим управлінням водних ресурсів за фінансової підримки Європейської Економічної комісії ООН, ГВП-Україна, Проекту ПРООН-ГЕФ по Дніпру.

У Форумі взяли участь представники 38 громадських організацій, науки і водного сектору із 19 міст трьох країн басейну ріки Дніпро. На Форум також були запрошені представники екологічних міністерств Республіки Бєларусь і України, Смоленського управління екології Російської Федерації, Держводагенства і ДержСЕС України.

Протягом двох днів роботи Форуму учасники обговорили проблеми басейну Дніпра, поділилися досвідом роботи громадських організацій і співробітництва з різними зацікавленими сторонами (місцевою владою, наукою, бізнесом та інш.), обговорили проект трьохсторонньої угоди по Дніпру і провели семінар-тренінг з участі громадськості в управлінні водними ресурсами в контексті Водної конвенції і Протоколу по воді і здоров’ю. Підсумки Форуму були відображені в Резолюції.

Серед іншого, учасники Форуму висловили серйозну стурбованість планами України і Росії щодо будівництва нових і розширення діючих АЕС в басейні Дніпра. На сьогодні в басейні Дніпра АЕС домоглися дозволу на прямотічне водопостачання. Не вирішується питання громадського контролю водогосподарської діяльності атомних станцій та інших об’єктів ядерної енергетики. Громадські організації закликають зупинити цілорічну продувку в Дніпро ставків-охолоджувачів розташованих на ріці АЕС, а всі металургійні підприємства перевести на зворотне водопостачання.

Учасники Форуму відзначають необхідність подальшого розвитку співробітництва держав басейну р.Дніпра на основі положень Водної Конвенції і Протоколу по воді і здоров’ю і впровадження принципів інтегрованого управління басейном.


Переглядів: 281 | Додав: Steping | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: